İnstagram
Facebook
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
ZERGOLD | AKSESUAR VE TEKSTİL YAN ÜRÜNLERİ

ZERGOLD TEKSTİL ÜRÜNLERİ YILLARIN GETİRDİĞİ İŞ BİLGİSİ VE DENEYİMİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 545 862 78 80

E-Posta

info@zergold.com.tr

Adres

Mehmet Nesih Özmen, Barış Sk. No 6/A, 34160 Güngören/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Zergold Tekstil ürünleri olarak müşterilerimize Metal Aksesuarlar , Polyester Aksesuarlar , Saten Aksesuarlar , Örme Aksesuarlar , Kaplama Aksesuarlar , Fermuar Aksesuarları Ve Konfeksiyon ürünleri başta olmak sureti ile tekstil ürünleri alanında yılların getirmiş olduğu iş bilgisi ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Zergold yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok kıtasında ve ülkesinde farklı kurumsal tekstil firmalarına binlerce adet farklı tekstil aksesuarları üretmektedir.

Zergold , Yılların getirdiği deneyim ile müşterilerine tekstil aksesuarları üretimi konusunda en hızlı ve en kaliteli çözümü en uygun fiyata sunmak anlayışı ile çalışmaktadır.

Zergold Tekstil Aksesuarları ailesi olarak yıllardır ülkemize kattığımız tekstil aksesuarları üretimi değeri ile onur ve gurur duymaktayız.

Zergold Tekstil Aksesuar ailesi olarak siz değerli müşterilerimize günlük hayatta ve özel günlerinizde severek giydiğiniz tekstil ürünlerini daha güzel daha hoş ve göz  alıcı aksesuarla süslemekten onur, mutluluk ve şeref duymaktayız.