İnstagram
Facebook
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
ZERGOLD | AKSESUAR VE TEKSTİL YAN ÜRÜNLERİ

ZERGOLD TEKSTİL ÜRÜNLERİ YILLARIN GETİRDİĞİ İŞ BİLGİSİ VE DENEYİMİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 545 862 78 80

E-Posta

info@zergold.com.tr

Adres

Mehmet Nesih Özmen, Barış Sk. No 6/A, 34160 Güngören/İstanbul

Müşteri Görüşleri

Firmayı internet üzerinden gerek duyduğumuz ürün grupları için üretici ararken buldum. Tereddütlerim olmasına rağmen kendilerinin ilgisi ve iş bilgisi gerçekten birlikte çalışmaya ikna etti bizleri . Aldığımız tüm ürünlerden gayet memnunuz gerçekten kaliteli ürünler ürettikleri için teşekkür ederim kendilerine.

Semra Ö.
Yönetici - 25 Ağustos 2023, 15:25

İstanbul ve Bursada bulunan üretim hanelerinden aldığımız tüm ürünlerden çok memnunuz. Gerçekten Fiyat ve Kalite olarak sektörün öncü firması diyebilirim. Tüm Süreçlerdeki profesyonelliğinizden dolayı sizi ve çalışanlarınızı tebrik eder iyi çalışmalar dilerim.

Medine Y.
Yönetici - 12 Ocak 2024, 16:19

Tasarım ve imalatını yaptığımız ürünler için bir süre önce kendileri ile çalışmaya başladık. Kısa zamanda çok güzel ürün portföyü ve sonuç odaklı çözümleri ile kendileri ile çalışmaya karar verdik. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hasan K.
Üretim Şefi - 21 Mayıs 2023, 11:52

Zergold'un Metal Grupları ürünlerini uzun süredir kullanmaktayız. İlk günkü Kalite ve özgüven ile üretimlerini her geçen gün daha iyi noktalara taşıdıkları için kendilerine firmam adına şükranlarımı sunar birlikte nice uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

Elif Müberra Y.
Yönetici - 29 Aralık 2022, 13:43